Produkty

Starý koberec dokonale vyčistí hĺbkové extrakčne čistenie.

Ešte prednedávnom bol dopyt po upratovacích službách na veľmi nízkej úrovni, čo sa však v posledných rokoch výrazne zmenilo. Súvisí to hlavne s poklesom nezamestnanosti, takže podnikatelia, ale aj domácnosti využívajú na čistenie objektov profesionálne firmy. Tie na rozdiel od bežných upratovačiek robia svoju prácu na vysokej odbornej úrovni a pomocou modernej čistiacej techniky.

Medzi najčastejšie činnosti upratovacích firiem patria bežné upratovacie práce, čistenie podláh, nábytku alebo okien. No k častým prácam dnes patrí aj čistenie kobercov Upratovanie-grant, ktoré využívajú hlavne rôzne hotely, veľké kancelárske a komerčné objekty alebo firmy. A teraz vôbec nemáme na mysli bežné vysávanie ako ho mnohí poznáme z našich domácností. Dnes už profesionálne čistiace firmy uskutočňujú hĺbkové čistenie kobercov pomocou modernej techniky, ktorú obsluhuje vyškolený personál.

čistenie kobercov

Hĺbkové čistenie kobercov je mokrou formou čistenia, ktoré dokáže odstrániť z kobercov nielen špinu, ktorá je usadená na povrchu, ale hlavne starú špinu zvnútra koberca. A aj keď ide o mokrý proces, nie je tu dôvod na žiadne obavy pred prílišnou vlhkosťou a vodou všade naokolo. Moderné stroje používajú pri čistení vodu, no iba v potrebnej miere, aby koberce a okolie ostali bez poškodenia. Po takomto hĺbkovom čistení sú koberce naozaj ako nové, ich farby sú okamžite viditeľne svieže a koberce sú nielen na povrchu, ale aj vo svojom vnútri absolútne čisté.

čistenie kobercov

Problém tu nepredstavujú ani staré fľaky a špina zažraná v koberci, odstránené sú rovnako aj prach, roztoče a plesne. Čistou kobercov okamžite pocítite nielen svojim zrakom, ale takto vyčistené koberce sú zbavené aj nepríjemných pachov. Takže ich sviežosť je naozaj dokonalá a celé prostredie, v ktorom sa koberec nachádza, doslova ožije. Preto ak váš koberec v kancelárii potrebuje vyčistiť, využite určite služby hĺbkového extrakčného čistenia kobercov.