Ženy

Léto a krásne dny

Už sa tešíte na to, až bude leto, prebehnete plastovými dverami lmmont.sk a budú prázdniny? Tiež na to čakám. To nádherné obdobie, kedy nádherne svieti slniečko a človek si užíva každý okamih, keď je vonku. A ja toto obdobie zbožňujem a najradšej by som žila iba v teple, tak snáď sa mi to raz splní. Niektorí ľudia tiež v lete radi cestujú na dovolenku, či už do zahraničia, alebo len po Českej republike. Kam som sa za svoj život ja sama pozrela?

dvere

1. Chorvátsko

V Chorvátsku som bola so svojou tetou, sesternicami a strýkom. Bolo to úplne úžasné, boli sme ubytovanie na Zadare a tá atmosféra, to more, to jednoducho nikdy nezabudnem.

2. Bulharsko

Bulharsko tiež nikdy nezabudnem. Bola som tam dvakrát so svojím dedom a babičkou.. zhodou okolností tam mal aj pár svojich kamarátov, ktorých poznal, on sa totiž v Bulharsku narodil. A aj tu boli ľudia úplne iní, než v Českej republike, to mi môžete veriť.

3. Nemecko

Nemecko som navštívila kedysi so základnou školou, a teraz tu dokonca aj žijem s priateľom a som fakt spokojná a rada, že ho mám. Postupne som si Nemecko obľúbila.

dvere

4. Viedeň

Viedeň sme navštívili s mojou mamkou a sestrou a bola to fakt sranda, pretože sme sa tu stratili. Nevedeli sme cestu nikam, takže som práve ja musela hovoriť anglicky. No a potom sa zo ZOO rýchlo ponáhľali na náš vlak, ktorý mal ísť za pol hodiny, aby sme to stihli. Ale tu ešte len prichádza ten najväčší vtip – ten vlak, na ktorý sme sa rýchlo v strese ponáhľali, mal nakoniec oneskorenie päť hodín, takže sme na tom vlakovej stanici sedeli všetky ako knedle a odpočítavali minúty. Bolo to hrozné pre mamku, ja som sa tomu skôr musela smiať, pre mňa to bola zábava. Vtedy mi bolo asi tak štrnásť rokov a doteraz tento zážitok mám v hlave a asi ho už z hlavy nikdy nevymažem, bolo to fakt smiešne a zaujímavé, to oneskorenie naštvalo hlavne mamku.