Peniaze

O peniazoch

Peniaze predstavujú výmennú hodnotu za produkty, služby, odvedenú prácu. V dnešnej dobe sa kladie dôraz na to, aby práca, ktorej venujeme denne niekoľko hodín, nás aj dostatočne bavila, napĺňala, aby nám dávala zmysel. Každý z nás je jedinečný a originálny a tomu zodpovedá aj výber povolania, ktoré nás živí.

Aký by mal byť správny prístup k peniazom? Ľudia, ktorí majú v sebe zakódovaní program, že peniaze sú niečo, čo kazí spoločnosť, jej nastavenie a pravé hodnoty dáva na posledné priečky pomyselného rebríka, ich pravdepodobne nebudú mať dostatok. Ich nastavenie, v ktorom je obsiahnutý odpor k financiám ich nastavuje a stavia do pozície, v ktorej vo väčšine, nebudú pociťovať hojnosť a blahobyt.

využívanie platobných kariet

V správnom nastavení, kedy vnímame, že peniaze sú proti výmenou za niečo a predstavujú istý tok, môžeme zažívať hojnosť. Aj keď pocit hojnosti sa u každého z nás spája s niečím iným. Pre niekoho to môže byť oheň v krbe, pre iného zase víkendový pobyt v horách, pre iného zase luxusné auto a zariadený byt.

Ak v otázke peňazí do určitej miery tápete a neviete, či je vaše nastavenie dostatočne správne, stanovte si v reálnom ponímaní, koľko by ste chceli zarábať, akým spôsobom by ste sa chceli živiť. Dovoľte si snívať, predstavovať a tvoriť svoju realitu. Myšlienka má neuveriteľnú silu. Mnohokrát sa naše želanie premenené do myšlienky mení na skutočnosť, ktorá sa zrazu deje.

dostatok peňazí

Prúdenie peňazí je v ich prijímaní a dávaní, v ich investovaní. Mnohé burzy poskytujú možnosť zarábať peniaze prostredníctvom digitálnych aplikácií, kedy peniaze vytvárajú ďalšie peniaze. Vďaka investovaniu do cenných papierov, môžete v jednotlivých menách dosiahnuť istý zárobok už v priebehu jedného dňa.

Každý z nás potrebuje platiť účty, potrebuje strechu nad hlavou, jedlo a oblečenie. Otázkou zostáva, akú kvalitu si jednotlivci vyžadujú, aký štandard uprednostňujú, čo vyplýva z ich samotnej predstavy o živote.