Produkty

Obálku môžete zazipovať alebo napevno zalepiť

Obálky z papiera nám nie sú cudzie, ich používanie trvá už desaťročia, takisto škatule z kartóna sú bežnou možnosťou, do čoho zabaliť tovar, ak ho posielame poštou, hlavne pri rozmernejších predmetoch sú nám skvelým pomocníkom. Okrem spomínaných možností balenia zásielok však máme ešte jednu, tá pribudla pred časom a hovoríme o plastových obálkach.

Kozmetické výrobky sa zmestia do plastovej obálky

S rozmachom nakupovania cez eshopy pribudli aj množstvá zásielok, ktoré musí pošta či kuriérske služby vybaviť denne. Pri počte obchodov, ktoré sa preorientovali na internetový predaj a ich počet slušne narástol, je využívanie plastových poštových obálok nevyhnutné. Neoceniteľnou je ich vlastnosť rýchleho zabalenia a uzatvorenia, ktoré šetrí čas a nie je vôbec náročné, takže to zvládne každý. Uzatvárajú sa zalepením lepiaceho pásika na boku obálky alebo posuvným jazdcom či ZIP-om.

Prevažná väčšina doručovaných zásielok pre domácnosti má menšie rozmery, a tie je možné vložiť do plastovej obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk, ktoré sa vyrábajú v niekoľkých veľkostiach, aby nebol problém ani pri posielaní tlačovín či kníh, kozmetiky, bižutérie, darčekových predmetov, domácich potrieb, súčiastok alebo aj oblečenia či iného textilu s menšími rozmermi a podobne. Hrúbka plastu je takisto dôležitá s ohľadom na to, čo v nej bude uložené, takže na výber sú hrúbky 50, 60, 70 a 90 mikrometrov.

S kartónmi sa už netrápte...

Perfektne uzatvorené obálky sú vďaka jednorazovému zalepeniu alebo uzatváraniu, ktoré je možné používať opakovane mnohokrát, tým je ZIP, a tiež takzvaný posuvný jazdec. Výrobcovia obálok však mysleli aj na diskrétnosť, a preto ich vyrábajú s vnútornou stranou v čiernej farbe, aby nebolo vidieť, čo sa vo vnútri nachádza a v širokej palete farebných pastelových odtieňov povrchu obálok. Okrem kvalitného uzatvorenia môžu mať obálky aj ucho pre lepšie uchopenie a ak ste podnikateľ, ktorý každý deň posiela množstvo zásielok, tak vás istotne poteší aj možnosť nákupu finančne zvýhodnených balení po 10, 50, 100 či 200 kusov obálok.