Ženy

Svadobné oznámenia

Svadobné oznámenia

Svadobné oznámenia, niečo čomu sa v minulosti neprikladala až taká dôležitosť, ale dnes majú veľký význam. Ak by ste sa opýtali svojej mami, či babky, na to ako si vyberala svoje svadobné oznámenie, určite by vám povedala, že nemala veľmi z čoho vyberať. Voľakedy boli oznámenia iba obyčajné, jednoduché na bielom, prípadne jemne zafarbenom papieri s okrasným čiernym, prípadne zlatým alebo strieborným písmom a sem tam nejakým obrázkom.

prstene

Dnes však platí, že svadobné oznámenie nemusí byť iba biele. Mladé, čerstvo zasnúbené páry, majú na výber z miliónov možností, motívov, dizajnov, písma a farieb. Dokonca svadobné oznámenia nemusia byť ani na papieri, s príchodom nových technológií sa svadobné oznamy začali posielať taktiež aj elektronicky, prostredníctvom e-mailu, či inou elektronickou poštou. Vyberanie vhodného svadobného oznámenia je veľmi dôležitým procesom. Moderné oznámenia neobsahujú len dátum, adresu, miesto a čas, ale napríklad môžu obsahovať aj fotografie budúcich mladomanželov, citáty, či iné pre nich charakteristické prvky, vďaka ktorým hostia zistia viac informácií o budúcich manželoch, či o štýle a téme svadby, v prípade, že sa bude jednať o tematickú svadbu.

oznámenie

Populárne sú hlavne tie oznámenia, ktoré nie sú úplne tradičné, v obľube sú rôzne netradičné tvary oznámení, napríklad vo forme skladačky, srdca, puzzle atď. Favoritom sú aj oznámenia v podobe koláčikov a perníkov s napísanými informáciami, oznámenia so sušenými kvetmi alebo príveskami a inými prvkami, ktoré predstavujú pridanú hodnotu pre pozvaných hostí. Nevesta si nemusí vyberať len z predpripravených dizajnov, ale vie prísť aj s vlastným nápadom alebo už hotovým návrhom. Svadobné oznámenie dokáže byť aj peknou spomienkou, ktorú si odložíte ako pamiatku na váš významný deň, či dôležitý deň vašich priateľov. Nesmieme zabudnúť ani na pozvanie k svadobnému stolu, ktoré by malo byť poslané spolu so svadobným oznámením vybraným hosťom, aby vedeli, či sú pozvaní aj k svadobnej hostine.