Nezařazené

Zahoďme obavy a začnime spolu účinne bojovať proti celulitíde!

Celulitída je v podstate nerovnomerné hromadenie tuku v oblasti stehien, či zadku. Trpí ňou veľa žien, avšak nejde o závažné ochorenie. Je spôsobená prevažne geneticky – čomu sa pochopiteľne – nedá zabrániť, ale aj zlou stravou, či nedostatkom pohybu.

žena

Dá sa jej zbaviť?
Ženy si lámu hlavu nad tým, či sa tejto nie veľmi príjemnej kozmetickej chybičky dá zbaviť úplne. Určite sa to dá, všetko sa predsa dá, keď sa chce, ale je za tým mnoho úsilia. Je taktiež známe, že celulitída sa netýka len žien, ktoré sú mierne pri sebe alebo trpia obezitou, ale taktiež zasahuje štíhle ženy, a tak si myslím, že mnoho z nás sa tomu nevyhne. Existuje však spôsob, ktorým sa dá táto nepríjemnosť aspoň zmierniť a zároveň potešiť celé svoje telo a zmysly.

Keďže aj ja patrím do tej väčšiny, ktorú trápi mierna pomarančová koža, okrem cvičenia som siahla aj po peelingu. Ten obsahuje malé zrnka kávy, ktoré pri trení zbavujú kožu starých odumretých buniek, a tým napomáhajú zbaviť sa aj celulitídy. Okrem toho vďaka olejčekom, ktoré sú v peelingu prítomné, zanecháva kožu jemnú a voňavú.

Ak ste milovníčkou kávy, vaše zmysly pohladí kávový peeling od značky Mark Scrub, ktorú som si obľúbila nie len vďaka jej kvalitným výrobkom, ale taktiež pre jej široký výber sortimentu.
Mark Scrubje veľmi odporúčaná značka, nie je však na škodu siahnuť aj po iných značkách, ktorých je na trhu veľa a nájsť tú najvhodnejšiu pre seba. Je dobré mať pri sebe bojovníka, ktorý pomáha v boji proti celulitíde a okrem toho rozmaznáva našu pokožku.

nohy

Už sa viac nemusíme skrývať, či hanbiť ukázať svoje nohy, či už v krátkych šortkách alebo rovno v plavkách, nemusíme tíško závidieť ženám, ktorých sa celulitída netýka a hlavne, môžeme pozdvihnúť svoje sebavedomie. Veď predsa – nejde o život, a kým ho máme, musíme si ho užívať so všetkým, čo k tomu patrí!