Produkty

Bezpečnosť a dizajn v jednom

Stačí malá nepozornosť či neopatrnosť a nešťastie môže byť na svete, úrazov na schodoch je príliš veľa, preto je potrebné ich zabezpečiť tak, aby všetci mohli chodiť bezpečne a nespadnúť. Najdôležitejšiu úlohu v prípade schodov zohráva zábradlie, ktoré ich dostatočne zabezpečí tak, aby sa človek mohol bezpečne v prípade potreby zachytiť. Schody sú takmer všade a chodíme po nich denne, preto je doslova nevyhnutnosťou zabezpečiť ich zábradlím skôr, než si na nich niekto ublíži – všetci chodíme radšej po miestach, ktoré sú bezpečné než po tých, ktoré by nás mohli ohroziť.

schody so zábradlím

Existujú rôzne typy zábradlí, ktoré dokážu schody zabezpečiť a pre ktoré sa rozhodnete je len na Vás. Samozrejme ako bolo spomenuté, bezpečnosť je na prvom mieste, no čo tak ju skĺbiť s moderným dizajnom, ktorý zo schodov urobí elegantné a moderné, no pritom stále bezpečné miesto? Miesto, ktoré bude pútať pohľady a zmodernizuje priestor v ktorom sa nachádza? Presne toto je prípad skleneného zábradlia, ktoré je krásne nielen na pohľad, ale plní svoju prioritnú funkciu – zabezpečenie schodov.

sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie na schody Lmmont je luxusný bezpečnostný prvok, ktorý sa hodí do priestorov moderných budov či domov, ktorých moderný dizajn posunie ešte o úroveň vyššie. Ak práve uvažujete nad tým, aký typ zábradlia by sa na zabezpečenie Vašich schodov hodil, sklenené bude tým pravým riešením. Jeho veľkou výhodou je priepustnosť svetla, v priestore nepôsobí rušivo žiadnym spôsobom práve naopak, dokáže ho opticky ešte zväčšiť.

LM-MONT s.r.o. sa zaoberá výrobou sklenených zábradlí na mieru s rôznymi spôsobmi uchytenia vyrobenými s nerezu, ktoré mu dodávajú ešte jedinečnejší nádych a krásny lesk, aby vyzeralo ešte elegantnejšie. Sklenené zábradlia vyrábame so všetkými potrebnými certifikátmi ktoré k nemu potrebujete, takže budete mať istotu že ste si vybrali naozaj profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami vo svojom odbore.