Podnikanie

Opäť bude ako nové

Bohužiaľ sa ani pri tej najväčšej opatrnosti takýmto poškodeniam nedá predísť a hoci svoje vozidlo chránite všetkými možnými spôsobmi skôr či neskôr sa nejaký ten škrabanec či nebodaj väčšie poškodenie karosérie objaví. Môžete byť zodpovední akokoľvek, stále sú tu aj iní šoféri, ktorým zodpovednosť nič nehovorí a neohrozujú tak len seba, no aj všetkých naokolo. Či už neopatrné parkovanie a cúvanie ostatných alebo mladí výrastkovia, ktorí od radosti nevedia čo so sebou, to všetko je mnohokrát zodpovedné za poškodenie auta kohokoľvek z nás. Je tu však ešte jeden aspekt ktorý môže dať Vášmu vozidlu poriadne zabrať a je ním krupobitie, ktoré nikto z nás neovplyvní. Poškodenie svojho tátoša zamrzí každého šoféra a to viac, keď ste tomu nijakým spôsobom nemohli predísť a jeho bezchybný stav Vám zničilo počasie. Pri parkovaní na otvorených nezastrešených parkoviskách je to možné, počasie sa môže kedykoľvek zblázniť a odnesie si to práve Vaše auto vo forme nepekných škrabancov alebo preliačenín, ktoré určite nikoho nepotešia.

auto s preliačeninami

Ani v takom prípade si nemusíte zúfať, stačí sa obrátiť na šikovných profesionálov, ktorý si s takýmito menšími či väčšími poškodeniami hravo poradia a po oprave určite nenájdete miesto, ktoré bolo predtým poškodené. Samozrejme takúto stopercentnú prácu môžete očakávať naozaj len od profíkov ktorí tomu čo robia aj skutočne rozumejú pretože vedie, ako veľmi cenné a dôležité je pre Vás Vaše autíčko. Že takých nepoznáte? Už áno, práve ste ich našli – sme nimi my zo spoločnosti STAMI TRADE s.r.o. Sme špecialistami na opravy preliačen a škrabancami tak, že svoje auto si od nás odveziete skutočne ako nové.

oprava karosérie

Ako je to možné? Využívame najmodernejšiu metódu takýchto opráv PDR Paintless dent repair, čo je metóda opravy karosérií áut bez potreby konečného prelakovania, takže výsledný efekt je doslova špičkový. Nechajte si pomôcť aj Vy odborníkmi, ktorí sú majstrami vo svojom odbore a zverte svoje poškodené auto do našich rúk – z výsledku budete ohromení.