Podnikanie

Čo vás čaká na nuru masáži

Počuli ste niekedy o nuru masáži? Pre mnohých z vás to môže byť niečo úplne nové a neočakávané, a tak by sme si ju tu mohli v krátkosti popísať a vyzdvihnúť jej najväčšie tajomstvo.

Dotyky plochou celého tela – princíp erotickej nuru masáže spočíva v pohyboch nahej či polonahej masérky po ploche vášho tela, masíruje vás jemnými dotykmi teplej kože a vy si môžete priať, aby dala prednosť niektorým partiám, napríklad svojim bruškom aby prechádzala po vašich stehnách, prsiami po vašom chrbte a zátylku alebo bosými chodidlami po vašom pupku. Vzrušujúca je už samotná predstava niečoho takého, a pokiaľ ste ju doteraz nevyskúšali, odporúčame to napraviť.

masážny olej

Rozkoš prichádza zvnútra – poznáte ten múdry slogan „pravda je vo vnútri“? Každý z nás má vo svojom vnútri ukryté poklady, nesmrteľné božské jadro, ktoré vyžaruje energiu, a tá je tým, čo najviac priťahuje našu pozornosť, pokiaľ sa stretneme s niekým, s kým si rozumieme. Ak je to muž, kamarát, radi sa porozprávame a zájdeme napríklad na kávu, ak je to žena, máme túžbu sa s ňou vášnivo milovať a splynúť s ňou v jeden celok. A práve ono splynutie dvoch bytostí je nesmierne fascinujúce a dochádza k nemu buď pri sexe, alebo pri masážach. Veľmi silné podnety tohto typu zažívame najmä pri reflexných masážach chodidiel a taktiež pri nure masážach. Masérka sa vám venuje čo najväčšou plochou svojho nahého tela, a čo viac si môžete priať. Nuru masáž v tomto smere niekedy predbehne aj samotný pohlavný styk.

lávové kamene

Nemusíte nič robiť – muži, ktorí prevádzkujú pri sexe misionársku polohu, sa nadrú. Za tú dobu niekoľkých minút sexuálneho dobrodružstva urobia viac ako sto klikov, päťdesiat drepov a tridsať zhybov a po orgazme sú unavení ako po futbalovom zápase. Nemôžu si orgazmus ani poriadne vychutnať. S nuru masážou nerobíte nič, masérka sa hrá s vami a vy si len užívate jej prítomnosť a pohyby. Vyvrcholenie je potom slastné, a možno aj najkrajšie, čo ste doteraz zažili.