Produkty

To najlepšie jedlo priamo až k Vám

Ak áno, v tom prípade ste jeden z mála, ktorí so službami v oblasti stravovania spokojní, pretože skôr sa stretávame s názorom, že nájsť dobrú reštauráciu spojenú s donáškou a pestrou ponukou denného menu je skôr zázrak ako realita. Aj z toho dôvodu ľudia radšej vyhľadávajú tradičné, desaťročiami overené reštaurácie, ktorých je žiaľ čím ďalej tým menej a do popredia sa dostávajú rýchle a nezdravé fastfoodové jedlá z mrazených surovín, pri ktorých o čerstvosti nemôže byť ani reči.

krémová polievka

Čo tak staviť na naozaj dobré a kvalitné jedlá, ktoré sú navyše uvarené s láskou a s tradičnými čerstvými surovinami, na ktorých si dávame skutočne záležať? Ak hľadáte naozaj tradičnú reštauráciu, kde sa dobre najete – nech sa páči, navštívte nás. Gurmánsky dvor u Oravca sa už roky špecializuje na stravu, z ktorej si vyberú naozaj všetci a náš bohatý jedálny lístok Vás o tom len presvedčí. Že nemáte čas zastaviť sa v reštaurácii a vychutnať si dobré jedlo v pokoji mimo kancelárie či domova? To vôbec nevadí, radi Vám ho donesieme až k Vám domov alebo do práce, pokojne si môžete objednať aj za nášho denného obedového menu, ktorého bohatú dennú ponuku pripravujeme podľa Vašich chutí tak, aby si dokázal vybrať skutočne každý. Od polievok až po hlavné jedlo, všetky mlsné jazýčky budú uspokojené a určite budete spokojní aj s porciami, na našich zákazníkoch rozhodne nešetríme.

lasagne

Dobre totiž vieme, že len spokojný a chutne najedený zákazník sa k nám rád vráti či už s priateľmi alebo s rodinou a preto robíme všetko preto, aby sme si status obľúbenej reštaurácie udržali. Denné menu Bratislava ruzinov pre Vás pripravuje z tých najčerstvejších surovín, nikdy by sme nepoužívali polotovary alebo jedlo niekoľko dní staré, chceme, aby boli Vaše chute uspokojené naozaj len čerstvosťou a kvalitou. Tešíme sa na Vašu návštevu priamo u nás v reštaurácii prípadne na Vaše objednávky ktoré Vám doručíme v krátkom čase tak, aby ste si dobré jedlo vychutnali čo najskôr.