Produkty

Inšpirácia na plány cez víkend

Podľa vyhlásení vlády máme ísť na druhé kolo testovania iba v tých okresoch, kde bolo percento nakazených obyvateľov vyššie než 0,7 percenta. Takže tie okresy, ktoré mali toto percento nižšie môžu pokojne oslavovať, ostať doma alebo si chystať na víkend iné plány, keďže sa nemusia dávať opäť testovať. Je to celkom úľava, keď si človek pomyslí, že by už vedel do čoho ide, tak by sa mu moc ani nechcelo. Výnimkou je aj Bratislava, kde sa otestovať nemusíte dať a tým pádom si môžete užívať hlavné mesto plnými dúškami aj bez druhého kola testovania.

Pokojne si teda môžete nájsť nejaký pekný program na víkend, ktorý bude stáť za to. Niečo si vymyslieť a nebudete musieť myslieť na to, že ešte máte voči niekomu povinnosť sa ísť otestovať. Perfektný víkend teda môže začať. Môžete si napríklad zájsť na senzuálnu masáž Bratislava Bratislavatantra.sk.

hot-towels-2236150_1920

Namiesto nepríjemného prečisťovania vašich dutín prostredníctvom nejakej paličky vám tieto masérky môžu prečistiť vaše telo od rôznych nánosov, ktoré ukrýva. Nielen tie, ktoré sa nahromadili za posledné roky, ale aj tie ktoré tam driemu už niekoľko desiatok rokov. Takto môžete pekne nahradiť nepríjemné testovanie krásnym a veľmi príjemným uvoľnením a zážitkom. Nemusíte vyčkávať dlhé hodiny v radoch, namiesto toho sa objednáte na presnú hodinu a budete mať jasný termín, kedy máte na túto masáž prísť. Nič nepríjemné s vami robiť dané masérky nebudú, tak sa nemusíte obávať. Žiadne ukazovanie vášho občianskeho preukazu nehrozí. Dezinfekcia je však samozrejmosťou, tá vás neminie, ale to nie je nič hrozné, čo by sa nedalo zvládnuť.

essential-oils-3931419_1920

Aj keby ste sa na to tento víkend neodhodlali, tak to rozhodne vyskúšajte pokojne aj iný víkend. Veď to nie je limitované, že to musí byť práve tento víkend, ale môže to byť ktorýkoľvek iný víkend, keď sa vám zaiste bude chcieť absolvovať niečo také príjemné.