Podnikanie

Masáž typu nuru

Nuru masáž spadá pod tantrizmus a tantrické masáže. Je to zaujímavé ozvláštnenie, jedinečné uvoľnenie tela i ducha a zároveň ich prepojenie. Prostredníctvom tantrických masáží človek objavuje sám seba, spoznáva svoje skryté zákutia, nevyslovené túžby a balansuje na nekonečných vlnách eufórie. Nuru masáž, ako už bolo uvedené, patrí do indického náboženstva, ktoré fungovalo už vo veľmi dávnych dobách a bolo s obľubou praktizované. Vtedy, pred tisíckami rokov, avšak nebolo tak prístupné širokej verejnosti ako je tomu dnes. Bolo zahalené rúškom tajomstva, spirituality.

masáž

Bolo chápané a brané ako veľmi blízky kontakt s bohom, ktorý mohlo zažiť len niekoľko vyvolených. Jednalo sa o akýsi druh veľmi oslobodzujúcej a uvoľňujúcej meditácie s blahodarnými účinkami na telo, dalo by sa povedať až zázračne liečivými. Dnes je síce tantrizmus zahalený tajomstvom, no je prístupný všetkým. Je však príliš odsudzovaný spoločnosťou, pretože je zle chápaný. Neberie sa ako prostriedok k očisteniu čakier, ale ako istá forma poskytovanie erotických služieb, pretože pri tantrických masážach je prítomná nahota. Je to z toho dôvodu, že tantrici nahotu uznávajú a vyzdvihujú ju ako niečo, čo s čím sme prišli na tento svet.

erotická masáž

Nuru masáž je rovnaká ako tantrická masáž až na jednu výnimku. Nuru masáž nedostala svoje pomenovanie len tak. Využíva sa pri nej špeciálne pripravený nuru gél, ktorý sa vyrába z morských rias. Je bez zápachu a plná funkciu lubrikácie – je prítomný na masérkinom i klientovom tele pre lepšiu kĺzavosť. Priebeh nuru masáže je viac-menej podobný tej tantrickej. Nesie sa v znamení sviečok, tmy, zmyselnej hudby a premyslených pohybov rúk alebo aj celého tela profesionálne vyškolenej krásnej masérky, ktorá sa o Vás postará najlepšie ako dokáže. Svoju návštevu na sto percent nebudete ľutovať!