Produkty

Nové trendy

Páčia sa vám farby zvýrazňovačiek? Keď ste chodili do školy, rozmýšľali ste ako by mohli vyzerať takéto farby na vašich nechtoch? Teraz už nemusíte, a môžete sa o tom presvedčiť na vlastné oči. Stačí si urobiť neónové nechty. Novým hitom vo svete manikúry sú totiž to neónové nechty a neobľubuje ho len mladšia generácia. Na svoje si prídu aj tie skôr narodené dámy. Ešte ste neónových nechtoch nepočuli? Ak hľadáte niečo výrazné pre svoje nechty. Alebo sa jednoducho nebojíte experimentovať a máte rada niečo extravagantnejšie, potom sú neónové nechty pre vás ako stvorené.

nechty

Avšak aj ženy, ktoré majú radi skôr nenápadnejšie farby na svojich nechtoch si z tejto rady UV gélov dokážu vybrať. Radu neónových gélov nájdete v internetovom obchode www.d-nails.sk, odkiaľ si ich môžete objednať rovno k vám domov. A potom experimentovanie môže začať. Ak ste si nevybrali z rady neónových gélov, D-Nails má pre vás množstvo farebných UV gélov, z ktorých si určite vyberie každý. K dispozícii máte aj UV gély z drobnými flitrami. Alebo si môžete flitre/glitre dokúpiť k UV gélom samostatne a tak si dozdobiť vaše nechty. Vďaka malým trblietkam budú vyzerať elegantne a luxusne.

uv lampa

Trblietky si môžete aplikovať aj na neónové nechty, vďaka ním budú vyzerať ešte žiarivejšie a pútavejšie. Nech už si vyberiete akýkoľvek gél a zvolíte akúkoľvek farebnú kombináciu, ak sa chystáte robiť gélové nechty doma budete k UV gélom potrebovať aj UV lampu. Tú taktiež môžete zakúpiť v internetovom obchode spoločnosti D-Nails. Ak nemáte s gélovými nechtami skúsenosti, je dobré dozvedieť sa aspoň základné zásady používania. Pozrite si preto náš blog, kde sa dozviete krátko ako robiť správne gélovú manikúru, alebo sa k nám prihláste na kurz, kde sa dozviete všetko potrebné čo budete k vašej gélovej manikúre potrebovať. Všetky informácie nájdete na ww.d-nails.sk.