Podnikanie

Tantra ako liek na krízu partnerstva

Nie je žiadnym tajomstvom, že dnešná doba akosi nepraje dlhodobým, plnohodnotným vzťahom a žiaľ, ani manželstvám na celý život v dobrom i zlom. Rozvodovosť sa zvyšuje Bratislavatantra, manželstvo čelí kríze – to je poznatok, ktorý v spoločnosti evidujeme už dlhšie a môžeme len bádať, aké sú príčiny vzniku tohto dlhodobejšieho fenoménu. Určite môže byť problém zlá voľba životného partnera, ale aj rôzne krízy či konflikty, ktorým aj pomerne kompatibilní partneri musia čeliť. Veľkým zabijakom vzťahov je stereotyp, ktorému sa v súčasnosti nevyhneme, málo času na samých seba, veľa pracovných a iných povinností, stres a tak sa môže stať, že sa aj milujúci ľudia odcudzia a nevedia si prísť na meno.

vzťah

Rozmýšľali ste, ako k tomu dochádza, čo môže byť príčinou? Nemusí to tak platiť všeobecne, ale ak sa ľudia necítia dobre v intímnej sfére, môže to negatívne ovplyvniť celé fungovanie vzťahu, preto by sme takéto problémy rozhodne nemali prehliadať. Intimita je základom ľudskej blízkosti – stáva sa však pravidlom, že ak partneri venujú pozornosť deťom, domácnosti, práci a nenájdu si čas v tomto smere, vzťah to postupne môže rozložiť a už nie je cesty späť. Pritom dotyky, objatia, bozky či milovanie by mali byť každodennou záležitosťou vo vzťahu, pretože krásne ukazujú náklonnosť k tomu druhému a to, že sa s ním cítime príjemne.

láska

Ak už viete, že vás problém väzí v strate a nedostatku intimity, je to krok k úspechu, ak situáciu chcete napraviť. Dobrou možnosťou je nájsť si terapeuta, s ktorým môžete problematické otázky prebrať odbornou formou a nájsť si tak cestu k obnoveniu vzťahu. Ale čo ak ste typ, že túžite vzťah oživiť, dať mu tú iskru ako na začiatku alebo dokonca, ďalší level? Riešenie je tam, kde by ste ho možno nehľadali, ale tantrické masáže či semináre odhalia nový pohľad na vašu intimitu, hlbšie spojenie so svojím partnerom a v neposlednom rade, nájsť stratenú erotickú energiu a tak aj náklonnosť v partnerskom vzťahu. Skúste byť originálny a inšpirujte sa u nás na webe.